STAR Touring Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


STAR Touring & Riding Association este organizatia oficiala internationala a Star Motorcycles/Yamaha. Acesta este forumul detinatorilor si iubitorilor Star
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cdi dragstar 1100

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
leonard




Mesaje : 2
Data de inscriere : 18/08/2011

cdi dragstar 1100 Empty
MesajSubiect: cdi dragstar 1100   cdi dragstar 1100 EmptyDum Aug 21, 2011 7:14 am

salut. daca ma poate ajuta careva, chiar si cu un sfat, am nevoie de un cdi de dragstar 1100 din 99.
m-ar ajuta alta varianta decat nou de la yamaha. momentan cdi-ul meu este la reparat dar nu stiu daca fac bine (la modul ca nu prea mai am incredere si nu am un raspuns sigur de la cel caruia i l-am dat, a ramas ca vb. miercuri)
ce spuneti ?
merci,
leonard
Sus In jos
Dooku

Dooku


Mesaje : 41
Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti

cdi dragstar 1100 Empty
MesajSubiect: Re: cdi dragstar 1100   cdi dragstar 1100 EmptyDum Ian 01, 2012 8:12 am

leonard a scris:
salut. daca ma poate ajuta careva, chiar si cu un sfat, am nevoie de un cdi de dragstar 1100 din 99.
m-ar ajuta alta varianta decat nou de la yamaha. momentan cdi-ul meu este la reparat dar nu stiu daca fac bine (la modul ca nu prea mai am incredere si nu am un raspuns sigur de la cel caruia i l-am dat, a ramas ca vb. miercuri)
ce spuneti ?
merci,
leonard
Cel mai sigur e sa incerci pe e-bay: http://motors.shop.ebay.com/Parts-Accessories_Motorcycle-Parts-Accessories__
Nu ar trebui sa coste mult mai ales daca e second hand.
Sus In jos
 
cdi dragstar 1100
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Piese dragstar 1100
» Coburi mari si de plastic pt. Dragstar
» Piese, accesorii si diverse pentru Dragstar
» Sea completa Dragstar 650 classic
» Poze Cu Dragstar-urile Noastre....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
STAR Touring Romania :: Bazar :: piese si accesorii-
Mergi direct la: