STAR Touring Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


STAR Touring & Riding Association este organizatia oficiala internationala a Star Motorcycles/Yamaha. Acesta este forumul detinatorilor si iubitorilor Star
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dooku

Dooku


Mesaje : 41
Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti

Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA) Empty
MesajSubiect: Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA)   Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA) EmptyLun Iul 18, 2011 10:53 pm

Vand cizme Milwaukee Afterburner, marimea 45 (size 12 USA), integral din piele, aduse direct din USA, absolut noi. Sunt absolut noi, in cutia originala. Nu stiu cum sa pun poze, asa ca pun mai bine un link ca sa vedeti cum arata: http://www.cruisercustomizing.com/detail.cfm?Category_ID=73&manufacturer_ID=389&product_ID=16459&sblid_name=Milwaukee_Motorcycle_Clothing_Afterburner_Boots___Mens&model_id=37
Nu au fost purtate niciodata, pentru ca, din cauza unei probleme cu gleznele, nu mi se potrivesc. Vreau sa le dau si sa-mi iau bocanci. Pot sa trimit pozele reale pe mail, daca e nevoie.
Pretz: 250 lei (ele au fost 370, dar economisiti o luna de asteptare...)
Pentru orice intrebari: 0726.560.908 – Daniel


Ultima editare efectuata de catre Dooku in Dum Ian 01, 2012 8:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DStar

DStar


Mesaje : 111
Data de inscriere : 16/11/2010
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti

Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA) Empty
MesajSubiect: Re: Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA)   Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA) EmptyDum Iul 31, 2011 11:41 am

misto de tot cizmoacele. din pacate eu nu traiesc pe picior asa de mare. daca erau 43 le luam imediat.
Sus In jos
 
Vand cizme chopper Milwaukee Afterburner, marimea 45 (10 USA)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vand Yamaha Virago 535
» Vand Yamaha Dragstar Dragstar XVS 1100

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
STAR Touring Romania :: Bazar :: piese si accesorii-
Mergi direct la: