STAR Touring Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


STAR Touring & Riding Association este organizatia oficiala internationala a Star Motorcycles/Yamaha. Acesta este forumul detinatorilor si iubitorilor Star
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prima Iubire

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
papa32




Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 46
Localizare : Resita / Italia

Prima Iubire Empty
MesajSubiect: Prima Iubire   Prima Iubire EmptyDum Noi 28, 2010 2:42 pm

Sa ne prezentam prima motocicleta, "prima iubire"
Prima motocicleta, cea pe care am invatat sa conduc motoru a fost, inca este a mea numai ca nu este cu mine, Kawasaki ER-5. O motocicleta foarte buna pentru un incepator ca mine, avand in vedere ca inainte de a-mi lua acea moto nu aveam nimic in comun cu motociclismul, in afara de un scuter de 49 cm care nici macar nu era al meu, am facut asa cateva ture. Dar de la scuteru ala a intrat microbu si intr-o zi am vazut Kawa intr-o vitrina si ma hotarat ca o iau si iaca asa m-am apucat de motociclism! Si de la naked, am ajuns la choper, care oricum mi-au placut de cand stiu ce e aia motocicleta! Kawa e la vanzare acum, si imi pare rau, dar nu am ce face. Asta este!
Sus In jos
IceLord

IceLord


Mesaje : 159
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 41
Localizare : Gheorgheni Harghita Romania

Prima Iubire Empty
MesajSubiect: Re: Prima Iubire   Prima Iubire EmptyLun Noi 29, 2010 5:03 am

Ahoi!
Prima mea motocicleta e virago-ul de 535cc pe care il am din 2007 august, impreauna am facut aproximativ 28000 de km!
Dar prima mea dragoste nu stiu care e pentru ca de cand eram mic eram indragostit de genul chopper/crusier/custom; iar vinovatul e un vecin care e pasionat moto de cand eu ma incaltam cu fesul si de mic copil admiram cum veneau motociclistii la el si tot timpul astea cu mult crom imi stimulau imaginatia si sunetul ma uimea!
Sus In jos
http://icedwhitewolf.hi5.com
 
Prima Iubire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
STAR Touring Romania :: Discutii tehnice :: Alte motociclete-
Mergi direct la: